Nástěnka Nástěnka
warning
Vážení registrovaní uživatelé!

S ohledem na objektivní zastaralost technického řešení aplikace Acta Publica a současně na povinnost komplexní implementace nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů, GDPR) jsme bohužel nuceni k datu 25. květen 2018 odstavit službu nástěnky pro registrované uživatele.

Doporučujeme proto všem uživatelům stažení starších dat, které budou potřebovat pro svoji další práci. Za komplikace se omlouváme a konstatujeme, že pro další práci a vzájemnou spolupráci při genealogickém bádání lze využít i jiné diskusní platformy, např. http://genealogie.taby.cz/viewforum.php?f=41.

Zároveň Vás žádáme o přihlášení do Vašeho účtu do 25.5.2018 a vyjádření souhlasu či nesouhlasu se zpracováním Vašich osobních údajů.
Nástěnka Nástěnka

(back) zpět


(icon)
Eva Benáčková
01.02.2018 19:03 , počet reakcí: 1 

prosím o pomoc při přečtení celého zápisu

http://actapublica.eu/matriky/brno/prohlizec/7788/?strana=54 Omlouvám se, ale potřebovala bych pomoc s přečtením celého zápisu. Zajímá mě vše, co se dá zjistit o původu otce a rovněž tak vše v kolonce matky. Levá stránka, druhý zápis od spodu. Děkuji
(icon)
Olga Erhartová
01.02.2018 19:18
Jan Štancl, místní podomek, manž. syn žijícího Václava Š., zdejšího výměnkáře, a Kateřiny roz. Brichtové
Marie, manž. dcera +Karla Maška, zdejšího domkáře, a žijící Veroniky roz. Pokorné